פוסטרים

 • בחר עיצוב
  1
 • מאפיינים
  2
 • בנייה
  3
 • הזמנה
  4

פוסטר מרובע

הדפסת פוסטרים

i-Copy מתמחה בשירותי הדפסת פוסטרים, ומעניק ללקוחותיו פוסטרים איכותיים וברמת גימור משובחת ביותר. אתם מוזמנים להעלות תמונה בגודל המתאים ובאיכות גבוהה, ואנו נדאג לבצע הדפסת פוסטר המתאים למידותיכם.

חשוב לציין! הדפסה איכותית של מוצרים בפורמט רחב קשורה מאוד לאיכות התמונות או גרפיקה. העלאת קובץ גרפי או תמונה חייבת להיות ברזולוציה DPI 150 ומעלה ובגודל 1:1


הדבקת והדפסת פוסטרים על קאפה

הקאפה עשוייה מחומר מוקצף מיוחד, קל לנשיאה, בעל מראה חלק. משתמשים בו על מנת להדפיס תמונות כך שיישארו ברשותכם לאורך זמן, שכן זהו החומר היחיד שאינו גורם לקימוט או נוכחות של בועות עגולות בנקודות מקריות על התמונה. פוסטר המודבק על גבי הקאפה מעניק מראה מרשים ויוקרתי.

הדפסה על קאפה ניתן לבצע בקאפה בעובי 10 מ"מ או קאפה בעובי 5 מ"מ.


מסגור ותלייה

בשונה מבסיסים אחרים של תמונות ידוע הקאפה כחומר אשר פוטר את בעל התמונה מלרכוש מסגרת, וזאת משום שהעובי ושטח הפנים שלו יוצרים מעין מראה של מסגרת, ולכן זהו בסיס התמונות היחיד שממלא תפקיד כפול: גם כן אחורי וגם אלמנט ממסגר. התלייה – בדרך כלל פשוטה מאד, באמצעות רזול מתכתי קל או שהקאפה נוגעת ישירות במסמר שבקיר – בדגמים מסוימים.


ציפוי והגנה

הציפוי וההגנה הם אלו שהופכים כל הדפסת פוסטר על קאפה לעמידה ברמות הגבוהות ביותר, שכן מדובר על ציפוי למינציה, וכאשר למינציה באה במגע עם קאפה המשמעות היא גם הברקה, גם החלקה וגם הגנה פיזית על התמונה.

ניתן לבחור ציפוי למינציה מט או מבריק. בדרך כלל – כאשר התמונה היא SEPIA או שחור לבן נהוג לבחור למינציה מט, וכאשר התמונה היא צבעונית – למינציה מבריקה תעשה את העבודה.


קאפה שחורה

קאפה אשר בשונה מהגוון החום-כתום הבהיר המסורתי של החומר נראית כמו מסגרת אך זהו למעשה לוח קאפה כמו כל יתר הלוחות. שילובו בייחוד בתמונות הכהות או בגווני השחור לבן מוסיף נופך עיצובי רב לתמונה.