דברי דפוס שיווקיים

דברי דפוס שיווקיים

מה זה דברי דפוס שיווקיים?

אז כמו שהגשש אמר, דברי דפוס אתם יודעים מה זה, שיווקיים אני לא צריך להסביר לכם.

וביחד, כל המוצרים המודפסים שישרתו אותנו לשווק את העסק/המוצר שלנו.

אז מה ההבדל בין מה שהיה עד היום לבין מה שאנחנו מציעים.

בשנים האחרונות מספר בתי דפוס מציעים אתר ובו תוכלו להזמין כרטיסי ביקור. גם אנחנו מנהלים אתר מספר שנים ובו תוכלו להזמין כרטיסי ביקור, הזמנות חתונה, פנקסים, מגנטים ועוד.

האתר החדש של icopy מציע לעסקים קטנים ובינוניים אפשרות להזמין דברי דפוס שיווקיים על בסיס תבנית (template) קיימת מבלי להיכנס להוצאות של גרפיקה, גימורים מורכבים (כמו שטנץ) ובקיצור, להנגיש את מוצרי הדפוס המורכבים לעסקים קטנים ובינוניים. דוגמאות:

מגנטים – עסקים רבים מדפיסים מגנטים כפרסום לעסק שלהם. אפשר לחסוך בהוצאות הגרפיקה ע"י שימוש בתבניות קיימות לעסק שאותו את/ה רוצים לקדם.

תפריטים – מסעדות, בתי קפה. התפריט הוא דינמי ויכול להשתנות מעונה לעונה. מנות חדשות, מחירים חדשים. בעזרת האתר החדש תוכלו להזמין תפריטים מעוצבים, להוסיף את הטקסט והתמונה המתאימים ולהדפיס כל כמות שתרצו. בעתיד תוכלו להיכנס לאותו עיצוב ולשנות טקסטים מחירים וכדומה.

תלי דלת – תלי דלת הוא מוצר מורכב למי שרוצה לבצע עבודה בפעם הראשונה. הכנת גרפיקה, שטנץ, וכדומה. העלויות הראשוניות הן גדולות ומורכבות. הכנו עבורכם אתה גרפיקה והשטנץ. כל שתצטרכו לעשות זה להוסיף את הטקסט שלכם.

מדבקות – במאגר שלנו מדבקות מכל הסוגים והגדלים. כל שתצטרכו לעשות זה להוסיף את הטקסט שלכם ואנחנו נדאג להדפיס את המדבקות לפי מספר המדבקות על גבי הגיליון.

ברושורים – החלטתם לפרסם את העסק ע"י ברושור. יוגה, פילאטיס, מסעדה וכדומה. הכנו עבורכם את הגרפיקה וסימני הקיפול. כנסו, הוסיפו טקסט ותמונה וזהו.

קופסאות מעוצבות – לתכנן קופסא, לעצב אותה זו מומחיות. הכנו עבורכם מספר קופסאות בגדלים שונים ובסוגים שונים. תבחרו איזו קופסא מתאימה לעסק שלכם.

פולדרים – פולדר (תיקייה) הוא מוצר מורכב למי שרוצה לבצע עבודה בפעם הראשונה. הכנת גרפיקה, שטנץ, וכדומה. העלויות הראשוניות הן גדולות ומורכבות. הכנו עבורכם את הגרפיקה והשטנץ. כל שתצטרכו לעשות זה להוסיף את הטקסט שלכם.

הדפסה ושכפול דיסקים - אצלנו ניתן לשכפל ולהדפיס על גבי דיסקים מסוג לCD / DVD כל מטרה, צריבת מידע, שירים,תמונות, אתרי אינטרנט, סרטי תדמית ועוד…

מחברות אישיות - לכל עסק ישנו ציוד משרדי שעימו הוא עובד בצמוד. מחברות ספירלה הן חלק בלתי נפרד מציוד משרדי זה. אנו מציעים לכם מחברות ספירלה מעוצבות עם אפשרות למתג את לוגו ושם העסק שלכם על גבי הכריכה והדפים עצמם.

מעטפות – יש לנו מבחר של מעטפות. תוכלו לבחור להדפיס ע"ג המעטפה בעזרת הגרפיקה שהכנו. יש באפשרותנו להדפיס רשימת שמות מוזמנים לאירועים.