הזמנת חתונה – 10x20 צד אחד - אנכי

הזמנת חתונה – 10x20 שני צדדים - אנכי

הזמנת חתונה – 18x12 שני צדדים - אופקי

הזמנת חתונה – 20x10 שני צדדים + קיפול - אופקי

הזמנת חתונה – 10x20 שני צדדים + קיפול - אנכי

הזמנת חתונה – 18x12 שני צדדים + קיפול - אופקי

הזמנת חתונה – 15x15 שני צדדים + קיפול

עצבו בעצמכם את ההזמנות לחתונה!

היום המרגש ביותר בחייכם מתקרב. אתם בוודאי דרוכים מאוד ועובדים 25 שעות ביממה כדי שהכול יתקתק כמו שצריך וייראה בדיוק כמו שחלמתם. אז את כבר במדידה השלישית של השמלה, וחליפת החתן כבר תלויה בארון, את הצלם ואת הדי.ג`יי כבר בחרתם, וכל מה שנשאר הוא לבצע סידור שולחנות שירצה את כולם וכמובן – להזמין את האורחים.

רגע... הזמנות לחתונה! גם הן צריכות להיראות בדיוק כמו שחלמתם. איך עושים את זה?

הירגעו. אתם בדיוק במקום הנכון. Icopy מתמחה בתחום של הזמנות לחתונה מעוצבות וייחודיות לכל חתן וכלה, ותשמח לסייע לכם, צעד אחר צעד, בעיצוב הזמנה לחתונה כפי שתמיד חלמתם.


סוגי ההזמנות

יש הרבה מאוד סוגים של הזמנות חתונה, וכל זוג בוחר את זה שמתאים לו ביותר.

  • הסגנון הירוק – הדפסה על גבי נייר ממוחזר ושימוש במעטפות ממוחזרות לשליחתן.
  • הסגנון הרומנטי – עיצובים קלאסיים "של פעם" – הזמנות לחתונה המעוצבות עם קווים נקיים ורכים, עם עיטורים עדינים של פרחים ושלל אלמנטים רומנטיים אחרים.
  • הסגנון המודרני – סגנון היי-טקי מתקדם, הלוקח אלמנטים מחיי היום יום של כולנו (עידן הסלולר, מחשבים וכד`) והופך אותם לאלמנטים "מגניבים" בהזמנה מיוחדת במינה.
  • הסגנון ההומוריסטי – עיצוב שלא קשור לכלום, כזה שמאפיין אתכם ורק אתכם ומתכתב עם האופי המיוחד שלכם.


ומה לגבי העיצובים עצמם?

היום אפשר לבצע עיצוב הזמנות חתונה במבחר סגנונות, כשהטרנדים ש"לוקחים חזק" היום הם אלה:

  • התאמה מושלמת לצבעי המפות – הזמנות לחתונה המעוצבות באותו "סטייל" של השולחנות והאולם הן הזמנות מבוקשות מאוד. ההתאמה המדויקת הזאת הופכת את האירוע להרבה יותר יוקרתי, כזה שכל פרט ופרט בו שלובים יחדיו ליצירת האווירה המושלמת.
  • ציורי פחם – תמונה של בני הזוג המשורטטת בצורה מיוחדת היוצרת אפקט של ציור פחם. הדפסת הזמנות לחתונה עם ציורי פחם היא אחד הטרנדים החמים ביותר שהחלו לפני מספר שנים ומאז מככבים בראש המצעד.
  • הומור, רבותיי, הומור – הזמנה לחתונה בסגנון הומוריסטי אף פעם לא נכשלה. קריקטורה של שניכם או כל אלמנט אחר המעלה חיוך על פני המוזמנים, תמיד מתקבלים בברכה.
מבין כל סוגי ההזמנות לחתונה, המעוצבות בצורה כזו או אחרת, הכי חשוב לבחור עיצוב ששני בני הזוג יתחברו אליו, יאהבו אותו והעיקר שיעביר את המסר בצורה נעימה וברורה.