כרטיסי ביקור

 • בחר עיצוב
  1
 • מאפיינים
  2
 • בנייה
  3
 • הזמנה
  4

עולם האוכל

עולם המחשבים

עולם המסז'

עולם הטיפוח

כרטיסי ביקור – כי שיווק הוא מילת המפתח

כרטיסי ביקור הם תעודות הזהות של העסק ויש להם חשיבות גדולה מאד במשימה של הגדלת מעגל הלקוחות, זיהוי לקוחות פוטנציאלים נוספים ושמירה על קשר עם לקוחות קיימים. כל בעל עסק מחזיק בכיס או בארנק לפחות כרטיס ביקור אחד בכל מקום שאליו הוא הולך על מנת שלא לפספס שום הזדמנות עסקית שאין לדעת מתי והיכן תצוץ. מלבד עצם קיומו של כרטיס הביקור ישנה חשיבות גדולה מאד לעיצוב שלו ולמראה שלו ולכן קיים ענף שלם של הדפסת כרטיסי ביקור ועיצוב נכון ומדויק שלהם.

כאשר לקוח יוציא כרטיס ביקור שיש בידיו - הוא צריך להיזכר בבית העסק העומד מאחורי הכרטיס. זו הסיבה שהמשימה של עיצוב כרטיסי ביקור נחשבת לסבוכה ומדויקת ביותר. דרך העיצוב צריכים לבוא לידי ביטוי מסר, השקפת עולם ופנייה ייחודית של בעל העסק אל הלקוח, וכאשר יהיו כל אלה מדויקים ונכונים - אין ספק שללקוח יהיה קל יותר לפנות אל בית העסק, ליצור קשר ולבקש עבודה או שירות מסוים.


כיצד מתבצע עיצוב כרטיסי ביקור?

חשוב מאד שבעל העסק ייקח חלק בתהליך הזה וכך מי שמעצב את הכרטיס יוכל ממש להבין את הכוונה של בית העסק לפני ביצוע הדפסת כרטיסי ביקור וחלוקה שלהם ללקוחות הפוטנציאליים. אפשר גם לבצע את העיצוב של כרטיס ביקור לבד דרך תוכנות שונות וכך גם לחסוך כסף וגם להסתמך על הטעם האישי של מי שמעצב. כך או כך אין ספק שהכרטיסים יהיו יפים ומעוצבים וכל לקוח ישמח לשמור בהישג יד את הכרטיס עם פרטי ההתקשרות המופיעים עליו.

באתר iCopy תוכלו לעצב כרטיסי ביקור בעצמכם, בארבעה שלבים פשוטים:

 1. לבחור עיצוב כרטיסי ביקור מתוך המבחר הקיים.
 2. למלא את הפרטים שתרצו שיופיעו על גבי הכרטיס.
 3. למלא את הפרטים האישיים שלכם ואת כמות הכרטיסים הרצויה.
 4. לשלוח את ההזמנה אלינו ותוך זמן קצר לקבל את הכרטיסים שהזמנתם במשלוח עד הבית.

קיימת אפשרות גם לעצב את הכרטיס לבד בקלות ובמהירות ללא צורך בהתקנת תוכנה. ברגע שתשלחו את כרטיסי הביקור להדפסה אנחנו נפעל להדפסתם במהירות ובאיכות המרביים.