אלבומי תמונות

 • בחר עיצוב
  1
 • מאפיינים
  2
 • בנייה
  3
 • הזמנה
  4

מהם אלבומי תמונות דיגיטליים

אלבום תמונות הוא אלבום דיגיטלי, מודפס באיכות גבוהה שאותו אתם מכינים בעצמכם בביתכם על המחשב האישי וללא מאמץ. באמצעות האתר הידידותית של חברת iCopy המאפשרת לכם בחירת רקעים שונים, איורים, מסכות בהתאמה לאירוע ובפעולה פשוטה של גרירת צילומים מן הספריות במחשב אל תוך אחת מעשרות התבניות לעיצוב דפים שמציעה התוכנה תוך כדי הוספת כתוביות לתמונות בנוסח האהוב עליכם, תוכלו ליצור אלבום תמונות יפיפה , בעיצוב אישי לפי טעמכם ובהתאם למטרת האלבום. האלבום מגיע כרוך בכריכה קשיחה ממש כמו ספר אמיתי. תוכלו להדפיס את ספר התמונות בכל מספר עותקים שתרצו החל מעותק בודד. הספר יכול לחכות לכם לאיסוף עצמי או ישלח לביתכם עם שליח תוך ימים ספורים.


למה להכין אלבום תמונות דיגיטלי ב iCopy

א. אין צורך להוריד תוכנה

ב. נוח, קל, אינטואיטיבי

ג. אפשר להשתמש בעיצובים קיימים

ד. אפשרות של מילוי אוטומטי לתמונות לתוך העיצוב שבחרתם

ה. אפשרות לבצע עבודות נוספות מהתמונות שלכם בלי ללכת לאתר אחר (פוסטר, קנבס, הדפסת תמונות רגילה).

ו. מיקום – אנחנו ממוקמים במרכז תל אביב בשני אתרים. אתם יכולים לאסוף את אלבומי התמונות ללא עלות נוספת של משלוח.

ז. תמיכה – אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם להפוך את התמונות שלכם לאלבום.

ח. התוכנה שלנו מאפשרת לכם לשתף את האלבום הדיגיטלי עם חבריכם ולראות איך הספר יראה בסוף.

ט. התוכנה שלנו מאפשרת לכם לעצב את האלבום במשותף.

י. חברת icopy בבעלות c-copy הינה בית דפוס והאלבומים מתחילתם ועד סופם מודפסים אצלנו.

יא. מחיר – נשמח שתשוו אותנו למתחרים. המחירון שלנו מפורסם באתר, כמו של המתחרים כמו לופה, pic-a book, my album, zooma, cbook, pixit, וואלה שופ ועוד.


עיצובים קיימים:

אלבום חתונה – האירוע בהא הידיעה. צילומים לפני החתונה, בחתונה. מה עושים עם כל התמונות האלו? אלבום דיגיטלי. מבחר עיצובים של אלבומי חתונה במבחר סגנונות מחכים לכם באתר שלנו.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האלבום שמתאים לכם, להעלות את התמונות שלכם ולעשות אלבום חתונה שלא תשכחו.

האלבום יגיע באריזה מהודרת לביתכם על ידי שליח, בדואר או באיסוף עצמי.


אלבום בר מצווה/אלבום בת מצווה – בר מצווה. האירוע הדתי והאישי החשוב ביותר לנער יהודי. את האירוע אתם מתעדים בווידאו ובתמונות סטילס. השאלה מה אתם עושים עם התמונות? הפתרון שהכנו עבורכם – אלבום תמונות דיגיטלי - עכשיו הזמן לעשות אלבום. האלבום יישאר אתכם הרבה שנים ותוכלו להראות לילדיכם ולנכדיכם את אלבום הבר מצווה או הבת מצווה שלכם.

הכנו עבורכם מבחר עיצובים של אלבומי בר מצווה ובת מצווה במבחר סגנונות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האלבום שמתאים לכם, להעלות את התמונות שלכם ולעשות אלבום בר מצווה או בת מצווה.

האלבום יגיע באריזה מהודרת לביתכם על ידי שליח, בדואר או באיסוף עצמי.


אלבום לילד/אלבום לילדה – את הרגעים האלה אתם לא רוצים לפספס. הילד או הילדה נולדו. אמבטיה ראשונה, חיוך ראשון, זחילה ראשונה. הכנו עבורכם אלבומים מעוצבים ואנחנו מחכים לתמונות שלכם. אלבומים בסגנון, אלבום לילד הנולד, צעדים ראשונים, שנה ראשונה, כיתה א' ועוד.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האלבום שמתאים לכם, להעלות את התמונות שלכם ולעשות אלבום לילד או לילדה.

האלבום יגיע באריזה מהודרת לביתכם על ידי שליח, בדואר או באיסוף עצמי.


אלבום לידה – את הרגעים האלה אתם לא רוצים לפספס. הילד או הילדה נולדו. אתם בבית החולים. תצלום לפני הלידה, תוך כדי הלידה, אחרי הלידה, הנקה ראשונה, בעריסה, עם הפתק של הלידה, גיהוק ראשון, יוצאים מבית החולים...

הכנו עבורכם מבחר עיצובים של אלבומי לידה ובמבחר סגנונות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האלבום שמתאים לכם, להעלות את התמונות שלכם ולעשות אלבום לידה לבן או לבת.

האלבום יגיע באריזה מהודרת לביתכם על ידי שליח, בדואר או באיסוף עצמי.


אלבום טיולים – אלבום טיולים הוא אחד מהאלבומים הפופולריים ביותר. טיולים בארץ, טיולים בחו"ל. אתם מסתובבים עם מצלמה רגילה או טלפון עם מצלמה, מצלמים ומצלמים. יש הרבה תמונות וחושבים איך לזכור את הרגעים הנהדרים שביליתם. ואיך אתם מתעדים אותם. בנינו עבורכם מבחר גדול של אלבומי טיולים שמתאים לארץ ומתאים לחו"ל. כל שצריך לעשות הוא, להעלות את התמונות שלכם לאתר שלנו ולמקם אותן במקום המתאים.

האלבום יגיע באריזה מהודרת לביתכם על ידי שליח, בדואר או באיסוף עצמי.


שלבים בעריכת ספר

החלטתם שאתם רוצים לעצב ספר תמונות דיגיטלי. יפה. יש לכם נושא. טיול, בר מצווה, חתונה, הילד/ה נולד/ה, וכו'. השלב החשוב הוא בחירת התמונות. בעולם הצילום הדיגיטלי אנחנו מצלמים והרבה. אפילו אותו אתר מצולם מספר פעמים כדי שנבחר את התמונה הטובה ביותר. בכל ספר שעיצבנו עבורכם, רשמנו כמה תמונות מתאימות לעיצוב הנ"ל בהתאם למספר העמודים. חשוב לעבור על התמונות, לבחור את התמונות האיכותיות ביותר, ומספר המתאים לאלבום.


שלב א'

בחירת נושא – אלבום ילדות, בר מצווה, תינוק נולד וכו'


שלב ב'

גודל האלבום


שלב ג'

סוג כריכה – כריכה קשה, כריכה רכה


שלב ד'

מספר עמודים ובהתאם מספר התמונות.


שלב אחרון

העלאת התמונות מהמחשב, מ-Facebook, Instagram, מפרויקט אחר האם התמונות יתמלאו אוטומטית באלבום או מילוי ידני.

זהו. התחלתם וכבר סיימתם לעצב את האלבום.

תשלום והספר בדרך לדפוס, כריכה ואליכם...