מחפשים דרך מקורית ומיוחדת לעצב את הזמנת החתונה שלכם? רוצים להפתיע את האורחים בהזמנה קצת אחרת, שאולי שונה מאלו שכולנו מכירים? אם כן, הנה 5 רעיונות להזמנות מיוחדות לחתונה:


הזמנה על כדור ים מתנפח – הנה רעיון מקורי ומיוחד מאד לעיצוב הזמנת חתונה: במקום לשלוח הזמנה כתובה על נייר או על קלף, למשל, אפשר להדפיס אותה על כדור ים מתנפח. על הכדור אפשר לציין את פרטיו של האירוע, לרבות כתובת המקום שבו מתחתנים, התאריך כמובן ועוד. את הכדור אפשר להכניס לשקית קטנה וצבעונית או אולי קופסא, שאותה יש לשלוח ישירות למוזמנים. עם קבלת השקית או הקופסא, יידרשו המוזמנים לנפח את הכדור כדי לראות את פרטי האירוע. הכדורים יכולים להיות בשלל של צבעים וגדלים, ואפילו גם בצורות שונות.


הזמנה ברשתות החברתיות – בעידן שבו מרביתנו מבלים לא מעט שעות מול מסך הסמארטפון שלנו או מול מסכי המחשב, אין זה פלא שחלקנו אף מנצלים את הכלים הרבים שמציעות לנו הפלטפורמות השונות, כלים נהדרים שיכולים להפוך כל הזמנה לחתונה לאלמנט מסוג אחר. במקביל לחיפוש אחר אולמות אירועים, שיכולים להתאים לאירוע, אפשר לחפש מעצבים שמתמחים בעיצוב הזמנות, המתפרסמות ברשתות החברתיות. במקום להדפיס את הזמנת החתונה ולשלוח אותה בדואר, אפשר לעצב הזמנה מושקעת ומקורית ולהעלות אותה ישירות באחת מהרשתות החברתיות (או, אולי, בכולן). בדרך זו ניתן גם לשלב בה אנימציה, סרטון קצר וגם סאונד מתאים, ולהפוך אותה למיוחדת במינה!


הזמנות מיוחדות לחתונה


הזמנה על דיסק – זוכרים את הדיסקים של פעם? חלקנו אמנם משתמשים בהם עדיין אולם עבור רבים מדובר בנוסטלגיה של ממש. בזמן החיפוש אחר אולמות אירועים ואולי גם אחר די.ג`יי לאירוע, כדאי לפנות לחברות או בתי דפוס, המתמחים בהדפסה על דיסקים. אפשר להדפיס ישירות על גבי הדיסק את פרטי ההזמנה, או, לצרוב עליו שיר או סרטון, המספרים על החתונה. זו יכולה להיות מזכרת נפלאה עבור האורחים וכמובן גם הזמנה מקורית שקשה להתעלם ממנה.


הזמנה על כרטיסי גירוד – הנה רעיון נפלא שיכול להביא לאורחים שלכם לא מעט מזל: הדפסת הזמנת חתונה על כרטיס גירוד. אפשר לפנות לבתי דפוס, גרפיקאים או מעצבים ולבקש מהם לעצב ולהדפיס הזמנת חתונה על כרטיס גירוד, הכולל משחק מזל, הדורש מהאורחים, שמקבלים את הכרטיס, לגרד את האפשרויות המופיעות על גביו, ואולי גם לזכות בפרס יקר ערך. הפרסים יכולים להיות רבים ומגוונים וגם קשורים לאחד מתוך מבחר של אולמות אירועים, שבו בוחרים.


הזמנה על פאזל – הזמנה כזו דורשת את שיתוף הפעולה של האורחים, מקבלי ההזמנה. אפשר להדפיס אותה על פאזל ולשלוח אותה, כחתיכות נפרדות, ישירות לאורחים. עם קבלתה, נדרשים האורחים להרכיב את הפאזל, ורק לאחר שסיימו להרכיבו, יכולים לראות את פרטיו של האירוע, המופיעים על גבי התמונה שהתקבלה.