בית דפוס שיא-קופי בתל אביב מציע את כל פתרונות הדפוס והגרפיקה לבתי-עסק, למשרדים, למוסדות, חברות ועוד. אנו מעמידים לרשותכם סוללת-מומחים בכל תחומי הדפוס והעיצוב הגרפי, כדי שאתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת. לא משנה מה נחוץ לכם - פשוט צרו אתנו קשר ויחד נתאם ונפיק את מוצרי הדפוס הדרושים.

אז מה אנחנו מציעים לעסקים?

ניירת משרדית

אצלנו תוכלו לעצב נייר מכתבים קומפלט, כולל הדפסת מעטפות, עיצוב לוגו ועוד. הניירת המשרדית מגיעה במספר גדלים ויכולה לשמש לכל התכתובות העסקיות שלכם, וכן לצרכים נוספים לפי הדרוש. בנוסף, תוכלו לקבל את הלוגו של העסק בפורמט דיגיטלי, וזאת כדי שתוכלו לצרפו לכל תכתובות הדואר האלקטרוני העסקיות שלכם.

כרטיסי ביקור לעסק

כרטיסי ביקור מהווים חלק כמעט בלתי נפרד מהניירת המשרדית, אך בכל זאת מבוצעים באופן נפרד (או גם כחלק מהניירת, לשיקולכם). שיטות הדפוס המודרניות - מדפוס אופסט ועד דפוס דיגיטלי - מאפשרות לעצב ולהפיק כרטיסי ביקור ייחודיים לכם ולעסק. נשמח לתאם עמכם פגישת-ייעוץ עם אחד הגרפיקאים שלנו.

פנקסי חשבוניות וקבלות

כל בית עסק, משרד, מוסד ועוד מחויבים בניהול ובתיעוד של ההוצאות וההכנסות. חשבוניות וקבלות הן אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לתיעוד העסקאות המבוצעות בבית העסק שלכם. בדרך-כלל מדובר בפנקסים פשוטים למראה, בלי גרפיקה מסובכת מדי, וזאת כדי לא להאפיל על הפונקציונליות של הפנקס (שהיא רישום ותיעוד).


דפוס לעסקים

העתקות אור

אם אתם נמנים עם אנשי המקצוע בתחומי הבניין והעיצוב, כגון אדריכלים, מעצבי פנים ומהנדסים, שיא-קופי מציעה לכם שירות מכון העתקות. אצלנו תוכלו לצלם ולהפיק תוכניות בניין עיר, שרטוטים אדריכליים והנדסיים שונים ועוד. הכול באיכות גבוהה, כולל משלוח עד העסק.

פליירים ומתקני תצוגה

זקוקים למתקן תצוגה עבור תערוכה או כנס? מעוניינים להפיץ עלונים אודות העסק? יחד אתכם, המומחים שלנו יתכננו ויפיקו מתקן תצוגה תכליתי העונה בדיוק לצרכים שלכם ושל העסק. ההדפסה מבוצעת על נייר כרומו איכותי, כולל למינציה לשמירה על המתקן ולהבטחת חיי-מדף ארוכים. כמו כן, יחד נתכנן כיצד ייראו העלונים והברושורים הדרושים לכם, כדי שיפגעו בדיוק בקהל היעד שלכם.

חותמות לעסקים

אנו מציעים חותמות למגוון צרכים עסקיים, ואף אישיים. ניתן לבחור חותמות בשלושה גדלים - אישי, בינוני או גדול. נשמח לתאם עמכם פגישת-ייעוץ יחד עם אחד הגרפיקאים שלנו, לקבלת התוצאות הרצויות לכם.

מוצרים נוספים

אנו מפיקים ומדפיסים גם גלויות, מגנטים מעוצבים, מדבקות במגוון דגמים וצבעים ועוד. מעבר למוצרים הסטנדרטיים, נשמח תמיד לשמוע הצעות להפקת מוצרים חדשים היכולים לתת מענה לצרכים המקצועיים והעסקיים שלכם.


פנו למומחים של שיא-קופי ותיהנו משיא השירות והאיכות.


ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר הקליקו כאן או חייגו 03-6911155.