פנקסים – כדי שהכול יהיה רשום

כשאתם מנהלים עסק, אתם צריכים לרשום כל הכנסה וכל הוצאה, גם על מנת להתנהל כחוק ולדווח לרשויות, וגם על מנת לדעת בדיוק מה קורה בעסק מבחינת הכנסות, הוצאות וכמובן – רווחים. על מנת לעשות את זה כמו שצריך,Icopy  מציעה לכם שירותי הדפסת חשבוניות ופנקסי קבלות – בגדלים ובעיצובים הנכונים.

פנקסי קבלות-פנקסי חשבוניות-פנקסי חשבוניות מס/קבלה

ניתן להזמין פנקסי קבלות המהוות גם פנקסי חשבוניות מס בגודל A5 (אחת בדף) או A4 (שש בדף). מתאים לעוסק מורשה ולחברה כאחד.

תעודות משלוח

ניתן להזמין הדפסת פנקסים של תעודות משלוח בגודל A5 (תעודה אחת בדף).

אפשרויות נוספות

ניתן להזמין פנקסים נוספים, ביניהם חשבוניות עסקה, קבלות המותאמות לעוסק פטור ועוד.
כל פנקס כולל 25 סטים של מקור ושני העתקים. מינימום להזמנה 2 פנקסים. כל פנקס מודפס בצבע אחד שחור.

איך מזמינים?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את סוג הפנקס הדרוש לכם: קבלות, חשבוניות מס, קבלות עוסק פטור, תעודות משלוח, יומני עבודה וכד`. לאחר מכן לבחור את העיצוב המועדף עליכם מתוך האפשרויות המוצעות ( A5או (A4 ועיצוב כללי של הפורמט. למלא את הפרטים, להוסיף תמונת לוגו והכי חשוב - לציין מאיזה מספר אתם רוצים שהפנקס יתחיל (אם לא תציינו – נתחיל באופן אוטומטי ממספר 1) ולשלוח את הזמנתכם אלינו.
אפשרות אחרת שעומדת בפניכם היא לעשות זאת בעצמכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליק על "עצב בעצמך", לעצב את פורמט הפסקה בדיוק כמו שאתם רוצים ולשלוח אלינו את העיצוב המוגמר. אנחנו כבר נדאג להדפיס אותו באיכות הגבוהה ביותר שאפשר.

הדפסת פנקסי חשבוניות

למה אתם צריכים לצפות?

למוצר מצוין באיכות הגבוהה ביותר. לא משנה אם הזמנתם הדפסת פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות או כל סוג אחר של פנקסים, אנחנו נבצע הדפסת פנקסים ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום ונדאג לספק לכם אותם בדיוק במועד שנקבע. 
נווטו באמצעות העכבר אל האפשרות שמתאימה לכם, מלאו את הפרטים ואנחנו נשמח לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.
 
לקבלת מידע נוסף ו/או סיוע בביצוע תהליך ההזמנה
חייגו למספר 03-6210210 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר
ונשמח לעמוד לשירותכם.
פנקסים – כדי שהכול יהיה רשום כשאתם מנהלים עסק, אתם צריכים לרשום כל הכנסה וכל הוצאה, גם על מנת להתנהל כחוק ולדווח לרשויות, וגם על מנת לדעת בדיוק מה קורה בעסק מבחינת הכנסות, הוצאות וכמובן – רווחים. על מנת לעשות את זה כמו שצריך,Icopy מציעה לכם שירותי הדפסת חשבוניות ופנקסי קבלות – בגדלים ובעיצובים הנכונים. פנקסי קבלות-פנקסי חשבוניות-פנקסי חשבוניות מס/קבלה ניתן להזמין פנקסי קבלות המהוות גם פנקסי חשבוניות מס בגודל A5 (אחת בדף) או A4 (שש בדף). מתאים לעוסק מורשה ולחברה כאחד. תעודות משלוח ניתן להזמין הדפסת פנקסים של תעודות משלוח בגודל A5 (תעודה אחת בדף). אפשרויות נוספות ניתן להזמין פנקסים נוספים, ביניהם חשבוניות עסקה, קבלות המותאמות לעוסק פטור ועוד. כל פנקס כולל 25 סטים של מקור ושני העתקים. מינימום להזמנה 2 פנקסים. כל פנקס מודפס בצבע אחד שחור. איך מזמינים? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את סוג הפנקס הדרוש לכם: קבלות, חשבוניות מס, קבלות עוסק פטור, תעודות משלוח, יומני עבודה וכד`. לאחר מכן לבחור את העיצוב המועדף עליכם מתוך האפשרויות המוצעות ( A5או (A4 ועיצוב כללי של הפורמט. למלא את הפרטים, להוסיף תמונת לוגו והכי חשוב - לציין מאיזה מספר אתם רוצים שהפנקס יתחיל (אם לא תציינו – נתחיל באופן אוטומטי ממספר 1) ולשלוח את הזמנתכם אלינו. אפשרות אחרת שעומדת בפניכם היא לעשות זאת בעצמכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליק על "עצב בעצמך", לעצב את פורמט הפסקה בדיוק כמו שאתם רוצים ולשלוח אלינו את העיצוב המוגמר. אנחנו כבר נדאג להדפיס אותו באיכות הגבוהה ביותר שאפשר. הדפסת פנקסי חשבוניות למה אתם צריכים לצפות? למוצר מצוין באיכות הגבוהה ביותר. לא משנה אם הזמנתם הדפסת פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות או כל סוג אחר של פנקסים, אנחנו נבצע הדפסת פנקסים ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום ונדאג לספק לכם אותם בדיוק במועד שנקבע. נווטו באמצעות העכבר אל האפשרות שמתאימה לכם, מלאו את הפרטים ואנחנו נשמח לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. לקבלת מידע נוסף ו/או סיוע בביצוע תהליך ההזמנה חייגו למספר 03-6210210 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. stam {color:red;}

מחירון לפנקסי A5 (בכל פנקס - 25 דפי מקור + 2 עתקים)            
2 פנקסים 80.00 ₪
4 פנקסים 100.00 ₪
6 פנקסים
120.00 ₪
8 פנקסים
140.00 ₪
10 פנקסים
160.00 ₪
מחירון לפנקסי A4 (בכל פנקס - 25 דפי מקור + 2 עתקים)            
2 פנקסים 120.00 ₪
4 פנקסים 160.00 ₪
6 פנקסים
200.00 ₪
8 פנקסים
240.00 ₪
10 פנקסים
270.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.