הדפסת פוסטרים

i-Copy בית דפוס אונליין - מתמחה בשירותי הדפסת פוסטרים והדפסה על קאפה, ומעניק ללקוחותיו פוסטרים איכותיים ברמת גימור משובחת. אתם מוזמנים להעלות תמונה בגודל המתאים ובאיכות גבוהה, ואנו נדאג לבצע הדפסת פוסטר המתאים למידותיכם.

חשוב לציין! הדפסה איכותית של מוצרים בפורמט רחב כגון הדפסת פוסטרים, קשורה מאוד לאיכות התמונות או גרפיקה. העלאת קובץ גרפי או תמונה חייבת להיות ברזולוציה DPI 150 ומעלה ובגודל 1:1.

קאפה

הקאפה עשויה מחומר מוקצף וקל לנשיאה אשר מעניק מראה מרשים ויוקרתי ומאפשר הדבקה של פוסטר או הדפסה על קאפה בקלות ובאיכות גבוהה.

קאפה שחורה

הדפסה על קאפה שחורה, בשונה מהגוון החום-כתום הבהיר והמסורתי של החומר, נראית כמו מסגרת אך היא למעשה לוח קאפה רגיל כמו כל יתר הלוחות. הדפסה על קאפה, בייחוד בתמונות הכהות או בגווני השחור לבן מוסיף נופך עיצובי רב לתמונה.

הדפסה על קאפה

הקאפה עשויה מחומר מוקצף מיוחד, קל ובעל מראה חלק ומשתמשים בו בעיקר להדפסת פוסטרים ותמונות, כך שיוכלו להישאר ברשותכם לאורך זמן. שכן זהו החומר היחיד שאינו גורם לקימוט או נוכחות של בועות עגולות בנקודות מקריות על התמונה. פוסטר המודבק או מודפס על גבי הקאפה מעניק מראה מרשים ויוקרתי. הדפסה על קאפה ניתן לבצע בקאפה בעובי 10 מ"מ או קאפה בעובי 5 מ"מ.

עיצוב והדפסת פוסטרים אונליין


הדפסת פוסטרים על קאפה


מסגור ותלייה

בשונה מבסיסים אחרים המשמשים להדפסת פוסטרים או תמונות, הקאפה ידועה כחומר אשר פוטר את בעל התמונה מלרכוש מסגרת. זאת משום שהעובי והשטח פנים שלו יוצרים מעין מראה של מסגרת, ולכן זהו בסיס התמונות היחיד שממלא תפקיד כפול: גם ככן אחורי וגם כאלמנט ממסגר. התלייה בדרך כלל פשוטה מאד והיא נעשית באמצעות פרזול מתכתי קל או כשהקאפה נוגעת ישירות במסמר שבקיר – בדגמים מסוימים. כך שאם יש תמונה או פוסטר שאהבת על מה שנשאר הוא לבצע הדפסה על קאפה ולתלות בקלות.

ציפוי והגנה

הציפוי וההגנה הם אלו שהופכים כל הדפסת פוסטרים בפרט והדפסה על קאפה בכלל, לעמידה ברמות הגבוהות ביותר. שכן מדובר על ציפוי למינציה - שכבת גימור שקופה השומרת ומגינה על ההדבקה על גבי הקאפה ומשדרת מקצועיות ואיכותיות ברמה גבוהה. בנוסף שימוש בלמינציה מאריך את חיי המוצר. כאשר למינציה באה במגע עם קאפה המשמעות היא גם הברקה, גם החלקה וגם הגנה פיזית על התמונה או על הפוסטר. ניתן לבחור ציפוי למינציה מט או מבריק. בדרך כלל כאשר התמונה היא SEPIA או שחור לבן נהוג לבחור למינציה מט, וכאשר התמונה היא צבעונית – למינציה מבריקה תעשה את העבודה.


לקבלת מידע נוסף ו/או סיוע בביצוע תהליך ההזמנה

חייגו למספר: 03-6210210 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונשמח לעמוד לרשותכם!