ניתן לבחור בבית הדפוס לוח שנה אישי, עם אמירות שלכם לגבי כל חודש בחודשו. ניתן לשלב תמונות שתביאו אתכם מהבית, וכל סממן אחר המעיד על הקשר שלכם ללוח השנה. כך תעשו זאת בצורה מבטיחה ומושכלת ללא עוררין

בחרו את התמונות שברצונכם להציב בלוח

במסגרת בחירת תמונות עבור לוח שנה אישי חשוב להיות עקביים בנושא: מכוניות, נופים, וכד`. בנוסף, מומלץ לבחור קטגוריה שנייה שתשמש אתכם בעקביות זו: רק נוף הרים, רק חתולים, רק כלבים, רק מכוניות יפניות, רק נופים בספרד, וכד`. עקביות זו מאפשרת לשלם להיות ניכר ובולט יותר מסך חלקיו, ואת זה ניתן גם לסדר בכריכה של הלוח שנה שתסייע לרמוז במה הוא עוסק.

בחרו את סוג הנייר

חשוב לבחור בנייר לשביעות רצונכם: גלוסי, מט, מבריק, כרום וכד`. בבחירה שכזו אתם למעשה בוחרים ציפוי, ולא את הנייר עצמו. השמות שצוינו הם סוגי ציפויים לניירות לוחות השנה שלכם. לוח שנה אישי אשר נצבע שחור לבן משתלב היטב עם ציפוי למינציה מט, לעומת לוח השנה הצבעוני לו יותר מתאים ציפוי מבריק.

הדפסת לוח שנה

טיפוגרפיה וכתובים

יש מספר דרכים לסדר כיתוב ללוח שנה. לשים את היום הראשון של כל חודש בצבע ובגודל שונים משאר הימים, לסמן שבתות וחגים בצבעים ופונטים שונים, וכד`. חשוב שזה ייעשה על פי נוסחת עיצוב מתווית מראש לרווחתכם ותוך תאימות לעיצוב אשר תוכנן על ידכם.

לוח שנה אישי עם תמונות

בחירת לוח שנה עם תמונות צריכה להיעשות בצורה מושכלת ובהתאם לרוח מטרת הקנייה. לדוגמה, אם אתם סוכנות רכב, אין מתאים יותר מלוח שנה שבכל דף מציג דגם שונה של מכונית מבוקשת בשוק הרכב. אם אתם מוכרים פרחים ושתילי נוי, לוח שנה על טהרת הפרחים יכול להיות מתאים לבית העסק שלכם. בנוסף לפן העיצובי, ישנם פרמטרים פונקציונליים רבים שצריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים מהו לוח השנה הנדרש לכם.

לוח שנה קטן או גדול

לעתים, בשביל מטרותיכם – דיי לבחור בלוח שנה קטן. אם הצרכים הם מעשיים נטו, ללא הפן העיצובי, הלוח הקטן יכול אף להיות הרבה יותר נוח לשימוש מאשר הגדול. מאידך, כאשר מדובר בפירמות, חברות גדולות וכד` המבקשות להציב לוח שנה במקום מרכזי בחדר, רצוי שזה יהיה לוח גדול ובעל קונוטציות שקשורות לתחום העסקי – כפי שהודגם בפרק הקודם של מאמר זה.

סוג הנייר עבור לוח שנה עם תמונות

סוג הנייר יכול להיות דק או עבה, כרום או סטנדרטי. חשוב לבחור בנייר מעוצב ויפה, אשר גם מחזיק מעמד לתקופה ארוכה. בנוסף לסוג הנייר חשוב גם סוג הציפוי שלו. לרוב, מדובר בלמינציה כחומר ציפוי, ויש לה גוונים לא מעטים שניתן לבחור לשם הברקת התמונה. מומלץ להשקיע בנושא של חומר הציפוי על מנת ליהנות מלוח יציב כל השנה. גם אם הלוח נועד כמתנה לעובדים/ללקוחות – כדאי לספק מתנה ייצוגית ועמידה, עם הציפוי הדרוש.