פתחתם עסק חדש ואתם רוצים להפיק לעצמכם כרטיס ביקור? רוצים לחדש או לשדרג את כרטיסי הביקור העומדים לרשותכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים נהדרים לעיצוב כרטיסי ביקור.

מספר מילים מקדימות על חשיבותם של כרטיסי הביקור


על אף שאנו חיים בעידן דיגיטלי, כרטיסי הביקור המודפסים עדיין מהווים חלק משמעותי מאמצעי השיווק העומדים לרשות כל אחד ואחת מאנשי העסקים שבינינו. כרטיסי ביקור הם למעשה הגדרה רחבה לכל אותם כרטיסים בגודל סטנדרטי של 9*5  ס"מ הכוללים בתוכם את כל פרטי ההתקשרות העיקריים של בית העסק או נותן השירות. כרטיס הביקור מהווה למעשה את אמצעי השיווק הישיר האופטימאלי ביותר וזאת מכיוון שהוא מוענק על ידי בעל העסק באופן אישי לאדם עימו נפגש או האדם עימו הוא מנהל קשרים עסקיים כאלו ואחרים.

עיצוב כרטיסי ביקור

עיצוב כרטיסי ביקור - כיצד?


עיצוב כרטיסי ביקור הינה פעולה מקצועיות המיושמת על ידי מעצבים גרפיים, כאשר אחת מהדרכים האופטימאליות ביותר לצרכי עיצוב כרטיס הביקור שלכם היא באמצעות אותם בתי דפוס בהם פועלת מחלקת עיצוב ענפה המאפשרת לכם ליהנות גם מהליכי עיצוב כרטיסי ביקור וגם משירותי הפקה והדפסה מקצועיים והכול במסגרת מחיר אחיד. כיום, בכל בית דפוס מקצועי תוכלו ליהנות משירות מקצועי להפקת כרטיסי ביקור הכולל גם עיצוב אישי ומיוחד של הכרטיס.

כמו כן, עומדת לרשותכם האופציה היקרה יותר לעיצוב כרטיסי ביקור במסגרתה אתם אחראיים לספק לבית הדפוס את עיצוב הכרטיס. אופציה זו מאלצת אתכם לשלם פעמיים: פעם אחת לאותו מעצב/ת אשר יעצבו עבורכם את הכרטיס ופעם שנייה עבור שירותי ההדפסה המוענקים לכם על ידי בית דפוס כזה או אחר.

טיפים מעשים לעיצוב כרטיסי ביקור

על מנת להבטיח לעצמכם כרטיסי ביקור מעוצבים ומרשימים, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לתכנן היטב את תוכן הכרטיס. ההמלצה הראשונה שלנו היא להימנע ככל הניתן מריבוי אינפורמציה על גבי הכרטיס אלא להתמקד אך ורק במה שבאמת חשוב:

שמכם האישי ושם בית העסק (במידה וקיים לוגו לבית העסק חשוב לעשות בו שימוש עיצובי על גבי הכרטיס).

פירוט קצר וממוקד של השירותים המוצעים על ידיכם – אל תאריכו במילים וגם לא בסופרלטיבים כאלו ואחרים.

פרטי התקשרות עיקריים עימכם: טלפון נייד, טלפון נייד, אתר אינטרנט במידה וקיים, כתובת פיזית של בית העסק וכתובת דוא"ל.

הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים

בכל הנוגע לסגנון העיצוב של כרטיסי ביקור מעוצבים אנו ממליצים לכם להעניק "יד חופשית" למעצב ולאפשר לו להביא לידי ביטוי את יכולותיו המקצועיות. במידת הצורך, תוכלו לבצע אי-אילו תיקונים עיצוביים באמצעותו על גבי הכרטיס אותו הוא עיצב עבורכם.

כרטיסי ביקור בעיצוב אישי ומרשים במיוחד חייבים לאפיין את בית העסק או השירות המקצועי אותו אתם מעניקים ולכן אנו ממליצים לכם לשלב אלמנט גרפי קטן הקשור לתחום השירות העסקי אותו אתם מספקים.

ראו גם: מגנטים | מעטפות