הזמנות לחתונה החל משקל 1 בלבד – עצבו בעצמכם הזמנות לחתונה אונליין!

לדוגמא: 200 הזמנות 12X18 הדפסה צד אחד על נייר כרומו מט 300 גר` - 200 ש"ח כולל מע"מ


לבחירתכם מגוון גדלים וסוגים של הזמנות לחתונה:

10x20 חד צד
10x20 דו צדדי
10x20 מתקפלות
12x18 חד צדדי
12x18 דו צדדי
12x18 מתקפלות
15x15 חד צד
15x15 דו צדדי
טען עיצוב שלךהיום המרגש ביותר בחייכם מתקרב. אתם בוודאי דרוכים מאוד ועובדים 25 שעות ביממה כדי שהכול יתקתק כמו שצריך וייראה בדיוק כמו שחלמתם. אז את כבר במדידה השלישית של השמלה, וחליפת החתן כבר תלויה בארון, את הצלם ואת הדי.ג`יי כבר בחרתם, וכל מה שנשאר הוא לבצע סידור שולחנות שירצה את כולם וכמובן – להכין הזמנות מעוצבות לחתונה ולהזמין את האורחים.

רגע... הזמנות מעוצבות לחתונה! גם הן צריכות להיראות בדיוק כמו שחלמתם. איך עושים את זה?

הירגעו. אתם בדיוק במקום הנכון. Icopy מתמחה בתחום של עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה אונליין, ותשמח לסייע לכם, צעד אחר צעד, בעיצוב הזמנת החלומות שלכם.

סוגי הזמנות

יש הרבה מאוד סוגים של הזמנות מעוצבות לחתונה, וכל זוג בוחר את זה שמתאים לו ביותר.

· הזמנת חתונה בסגנון הירוק – הדפסת הזמנות לחתונה על גבי נייר ממוחזר ושימוש במעטפות ממוחזרות לשליחתן.


· הזמנת חתונה בסגנון הרומנטי – הזמנות לחתונה מעוצבות בעיצובים קלאסיים "של פעם" – עיצוב הזמנות לחתונה המתבסס על קווים נקיים ורכים, עם עיטורים עדינים של פרחים ושל אלמנטים רומנטיים אחרים.


· הזמנת חתונה בסגנון המודרני – הזמנות לחתונה מעוצבות בסגנון "היי-טקי" ומתקדם, הלוקח אלמנטים מחיי היום יום של כולנו (עידן הסלולר, מחשבים וכד`) והופך אותם לאלמנטים "מגניבים" בהזמנת חתונה מיוחדת במינה.


· הזמנת חתונה בסגנון ההומוריסטי – הזמנות לחתונה מעוצבות בעיצוב שלא קשור לכלום, כזה שמאפיין אתכם ורק אתכם ומתכתב עם האופי המיוחד שלכם.

עיצוב הזמנות לחתונה

כיום אפשר לבצע עיצוב הזמנות לחתונה אונליין במבחר סגנונות, כשהטרנדים ש"הולכים חזק" היום הם אלה:

· התאמה מושלמת לצבעי המפות – עיצוב הזמנות לחתונה באותו "סטייל" של השולחנות והאולם הוא עיצוב המבוקש ביותר. ההתאמה המדויקת הזאת הופכת את האירוע להרבה יותר יוקרתי, כזה שכל פרט ופרט בו שלובים יחדיו ליצירת האווירה המושלמת.


· ציורי פחם – עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה המכילות תמונה של בני הזוג, משורטטת בצורה מיוחדת ויוצרת אפקט של ציור פחם. מדובר באחד הטרנדים החמים ביותר שהחלו לפני מספר שנים ומאז מככבים בראש המצעד.


· הומור, רבותיי, הומור – עיצוב הזמנות לחתונה בסגנון הומוריסטי. קריקטורה של שניכם או כל אלמנט אחר המעלה חיוך על פני המוזמנים. הזמנות כאלו תמיד מתקבלות בברכה.


אצלנו ב-Icopy תוכלו לבצע עיצוב הזמנות לחתונה אונליין בכל סגנון שרק תרצו. אתם מוזמנים לבחור מבין מאגר רחב של הזמנות מעוצבות לחתונה בעיצובים המקסימים שלנו או להעלות את העיצוב המוכן והמקסים שלכם, אנחנו נדאג לבצע עבורכם הדפסת הזמנות לחתונה באיכות הגבוהה ביותר.


* להדפסת
הזמנות מעוצבות לחתונה - בחרו מלמעלה את גודל ההזמנה והעיצוב הרצוי לכם.


* להכנת
הזמנות לחתונה אונליין - בחרו ב-`עיצוב אונליין` - על פי גודל ההזמנה הרצוי.


* להכנה ולהדפסת
עיצוב הזמנות לחתונה מתוך קובץ מוכן - בחרו ב-`העלאת קובץ מוכן`, לאחר מכן בחרו את הגודל והמנח (מאוזן/מאונך) הרצויים לכם.

אם יש לכם שאלות לגבי ביצוע הזמנת עבודה

חייגו 6210210 – 03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונשמח לסייע!

להתראות בשמחות,

צוות iCopy