מתחתנים? מחפשים אחר רעיונות מקוריים למטרות עיצובה של ההזמנה לחתונה? בשורות הבאות תוכלו למצוא את הטרדנים הבולטים לעיצוב הזמנות לחתונה במהלך שנת 2019.


עיצוב הזמנות לחתונה הינה פעולה אותה תוכלו לקיים במספר אמצעים שונים הכוללים בין היתר: עיצוב אישי באמצעות מערכות עיצוב מקוונות המוצעות לכם על ידי בית דפוס דיגיטלי, עיצוב גרפי המוענק לכם על ידי מעצבים גרפיים. כך או אחרת, עיצובי ההזמנות לאירועי החתונה כוללים בתוכם מגוון רחב של סגנונות עיצוביים אותם יש להתאים בראש ובראשונה בהתאם לסגנון והטעם האישי המועדף עליכם כבני הזוג וגם להתחשב במכנה המשותף הרחב ביותר של כל האנשים העתידים לקבל את ההזמנה מידיכם.

הזמנות לחתונה 2019

הזמנות לחתונה 2019 – מה הם הטרדנים הבולטים לשנה הקרובה?


הזמנות לאירועים מהווים חלק בלתי נפרד מענף האירועים בישראל. הזמנות אלו ניתנות להפקה באמצעות הדפסת הזמנות בכל בית דפוס המתמחה בנושא ,כאשר עיצוב הזמנות לאירועים בכלל ועיצוב הזמנות לחתונה בפרט מותאם באופן אישי לבני הזוג העתידים להתחתן.

בין יתר הטרנדים הבולטים לעיצובי הזמנות לחתונה ב-2019 תוכלו למצוא:


דמויות מונפשות של בני הזוג- כיום באמצעות תוכנות מקצועיות לעריכת תמונות תוכלו להפוך כל תמונה למונפשת. הנפשת בני הזוג באמצעות תוכנות אלו מהווה את אחד מהטרנדים הבולטים לעיצוב הזמנות לחתונה.


אייקונים ואימוג`ים- העידן הדיגיטלי בו אנו חיים הביא לתוך חיינו מגוון עצום של אייקונים ואימוג`ים שונים היכולים לתאר ללא מילים תחושות, רגשות וסיטואציות כאלו ואחרים בחיים. שימוש באותם אייקונים ואימוג`ים מפורסמים הוא טרנד נוסף אותו ניתן לשלב בהזמנה אותה אתם מעצבים לחתונה.


אלמנטים קלאסיים לצד עיצוב צעיר- ההזמנה לחתונה אמורה להיות מצד אחד מעודנת ואלגנטית ומצד שני מדליקה ומקורית ולכן השילוב שבין הוספת אלמנטים עיצוביים קלאסיים לצד עיצוב צעיר ומודרני תאפשר גם לכם "לדבר" בשפה עיצובית אחת לשני סוגי הקהלים אותם עתידים להזמין לחתונה: גם החבר`ה הצעירים בני גילכם וגם בני המשפחה המורחבת המבוגרים יותר.


עיצוב קונספטואלי- טרנד נוסף של עיצוב הזמנות לחתונה הינו העיצוב הקונספטואלי המיועד בין היתר לאירועי חתונה קונספטואליים כגון: חתונה בלבן, אירוע חתונה בחוף הים, אירוע חתונה בסגנון אבירים ונסיכות וכדומה. את העיצוב הקונספטואלי ניתן להתאים גם לתחביבים או עיסוקים מיוחדים של בני הזוג ובכך להפוך את ההזמנה למקורית, מפתיעה ויצירתית יותר.

טרנדים בולטים הזמנות לחתונה 2019

כמה זמן לפני האירוע מומלץ לעצב ולהדפיס את ההזמנה?


את ההזמנות לחתונה מומלץ להכין מייד לאחר שסגרתם מקום ותאריך לאירוע, וזאת על מנת להספיק לחלק אותן לכל המוזמנים. כמו כן, תוכלו להתחיל לעבוד על עיצוב ההזמנה עוד לפני שסגרתם את המקום והתאריך הסופי לחתונה, כאשר בכל רגע נתון לפני מועד ההדפסה תוכלו להוסיף את הפרט הטכני הנ"ל.

ראו גם: הזמנות לבת מצווה | הזמנות לבר מצווה