אנו שמחים וגאים לספק לכם מגוון אפשרויות לעיצוב הזמנות לבת מצווה. אצלנו תמצאו מגוון כלים ידידותיים למשתמש אשר יאפשרו לכם ליצור עבודות דפוס איכותיות ומרשימות, בסגנון המועדף עליכם.

הזמנות לבת מצווה

אנו שמחים וגאים לספק לכם מגוון אפשרויות עיצוב הזמנות לבת המצווה. אצלנו תמצאו מגוון כלים ידידותיים למשתמש אשר יאפשרו לכם ליצור עבודות דפוס איכותיות ומרשימות, בסגנון המועדף עליכם, עד ליצירת הזמנה לבת מצווה שתיהיה מושלמת וייחודית

אם אתם מתכננים אירוע לבת שלכם, תוכלו למצוא אצלנו באתר מגוון הזמנות לבת מצווה. עם מגוון אפשרויות גדול כל כך, אין לנו כל ספק שתמצאו בדיוק את מה שמדבר לטעם שלכם ושל בתכם. אבל גם אם לא, תוכלו להעלות ללא כל קושי קובץ מוכן שעיצבתם בעצמכם במיוחד לרגל האירוע.

אנשים אוהבים מאד לקבל הזמנה לבת מצווה ומייחסים לה חשיבות רבה. זו הסיבה שכדאי לכם להשקיע בהזמנה שהכי מתאימה לכם,לתקציב שלכם, להשקפת העולם שלכם וכמובן גם תייצג את הנערה כלת בת המצווה.

איך מדפיסים הזמנות לבתמצווה?

אתם יכולים לבחור ולהחליט האם אתם מעצבים כרצונכם את ההזמנה עבור אירוע בר המצווה שלכם או שאתם מעדיפים לבחור את אחת מהתבניות המוכנות שאנו מציעים לכם ממש כאן באתר שלנו. כמובן שתוכלו להוסיף את הפרטים של כלת בת המצווה ולשתול בתוך התבנית את הפרטים האישיים הרלוונטיים לאירוע שלכם.

בנוסף, תוכלו גם לקבל ייעוץ וסיוע מאחד מאנשי המקצוע שלנו על מנת שההזמנות תצאנה מושלמות ומתאימות בדיוק לכם, לנערה החוגגת ולאורחים שאותם אתם מזמינים לחגוג ולשמוח עמכם.


בחרו את האופציה הרצויה עבורכם:

1. בוחרים עיצוב קיים מבין מגוון האפשרויות המוצעות לכם

2. מעצבים בעצמכם באמצעות כלים נוחים וקלים לתפעול

3. טוענים קובץ מוכן שעיצבתם מבעוד מועד

לאחר מכן שלחו את הקובץ הנבחר להדפסה ותוך 48 שעות ההזמנות שלכם יהיו מוכנות!


עיצוב הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה אונלייןעיצוב ההזמנה

אצלנו תוכלו לבחור בין הדפסת הזמנות בעיצוב אישי, בחירה מתוך מגוון התבניות באתר שלנו או הסתייעות באחד מאנשי המקצוע שלנו. בכל אפשרות שתבחרו - חשוב לנו שההזמנה תתקבל בדיוק כמו שאתם וכלת בת המצווה רוצה.

ב- icopy מקפידים שכל עבודת דפוס תצא איכותית. אנו מבצעים את ההדפסה באמצעות מדפסות משוכללות ביותר, אשר יוצרות הדפסה חדה ומרשימה, בדיוק כמו שתכננתם. במידה ותזדקקו לעזרה כלשהי, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם.


אז למה אתם מחכים? שלחו הזמנות להדפסה, והן יהיו מוכנות תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!

מחירון לדוגמא
100 יחידות 110.00 ₪
200 יחידות 180.00 ₪
300 יחידות 270.00 ₪
500 יחידות 450.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.