אנו שמחים וגאים לספק לכם מגוון אפשרויות לעיצוב הזמנות לבר מצווה. אצלנו תמצאו מגוון כלים ידידותיים למשתמש אשר יאפשרו לכם ליצור עבודות דפוס איכותיות ומרשימות, בסגנון המועדף עליכם.

הזמנות לבר מצווה

כולנו רוצים ליצור את אפקט ה- WOW באירוע של הילד שלנו, ומחפשים אחר משהו ייחודי, מקורי, יצירתי ושונה. בדיוק לשם כך החלטנו לעזור לכם ולהעניק לכם כלים, אשר יאפשרו לכם להתמצא בעיצוב הזמנות לבר מצווה, בדרך קלה ופשוטה.

באתר שלנו תמצאו מגוון עיצובים מדליקים בשלל סגנונות וצבעים, וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את העיצוב שאהבתם, לשלוח להדפסה ולחלק לאורחים שלכם. אנחנו הופכים עבורכם את תהליך הכנת והדפסת ההזמנות לבר מצווה לחלק מהנה מהסידורים שלכם לקראת האירוע המרגש.

איך מדפיסים הזמנות לבר מצווה?

אתם יכולים לבחור ולהחליט האם אתם מעצבים כרצונכם את ההזמנה עבור אירוע בר המצווה שלכם או שאתם מעדיפים לבחור את אחת מהתבניות המוכנות שאנו מציעים לכם ממש כאן באתר שלנו. כמובן שתוכלו להוסיף את הפרטים של חתן בר המצווה ולשתול בתוך התבנית את הפרטים האישיים הרלוונטיים לאירוע שלכם.

בנוסף, תוכלו גם לקבל ייעוץ וסיוע מאחד מאנשי המקצוע שלנו על מנת שההזמנות תצאנה מושלמות ומתאימות בדיוק לכם, לנער החוגג ולאורחים שאותם אתם מזמינים לחגוג ולשמוע עמכם.


בחרו את האופציה הרצויה עבורכם:

1. בוחרים עיצוב קיים מבין מגוון האפשרויות המוצעות לכם

2. מעצבים בעצמכם באמצעות כלים נוחים וקלים לתפעול

3. טוענים קובץ מוכן שעיצבתם מבעוד מועד

לאחר מכן שלחו את הקובץ הנבחר להדפסה ותוך 48 שעות ההזמנות שלכם יהיו מוכנות!


עיצוב הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה אונליין

עיצוב ההזמנה

אצלנו תוכלו לבחור בין הדפסת הזמנות בעיצוב אישי, בחירה מתוך מגוון התבניות באתר שלנו או הסתייעות באחד מאנשי המקצוע שלנו. בכל אפשרות שתבחרו - חשוב לנו שההזמנה תתקבל בדיוק כמו שאתם וכלת בת המצווה רוצה.

ב- icopy מקפידים שכל עבודת דפוס תצא איכותית. אנו מבצעים את ההדפסה באמצעות מדפסות משוכללות ביותר, אשר יוצרות הדפסה חדה ומרשימה, בדיוק כמו שתכננתם. במידה ותזדקקו לעזרה כלשהי, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם.


אז למה אתם מחכים? שלחו הזמנות להדפסה, והן יהיו מוכנות תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!


מחירון לדוגמא
100 יחידות 145.00 ₪
200 יחידות 210.00 ₪
300 יחידות 270.00 ₪
500 יחידות 380.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.